Přejít k hlavnímu obsahu
Der Innenraum eines Land Rovers

NÁŠ SERVIS

MÁTE ZÁJEM O NÁŠ SERVIS? POŽÁDEJTE PŘÍMO O SCHŮZKU NEBO O ZPĚTNÝ TELEFONÁT.

Nahoru

NAŠE SLUŽBY

Autoservis

Celosvětovou strategií Land Rover je spokojený zákazník. Proškolený a zkušený servisní tým Vám poskytne nejvyšší úroveň péče v kombinaci s individuálním přístupem. Při údržbě a opravách se používají originální náhradní díly. Díky tomu je vaše vozidlo udržováno po celou dobu v optimální kondici. Pro všechny modely Land Rover je k dispozici široká paleta doplňků.

Naše servisní oddělení je připraveno se postarat o vozy Land Rover jakéhokoli stáří. V případě objednání stanovíme termín, který Vám bude maximálně vyhovovat nebo vykonáme opravu na počkání. Při vstupní prohlídce zkontrolujeme stav Vašeho vozu. V případě zjištěné závady Vám ihned nabídneme nejvhodnější řešení včetně cenové kalkulace opravy.

Při opravě Vašeho vozu se řídíme standardy výrobce a celosvětově platnými normočasy Land Rover. Opravený automobil Vám předáme v dohodnutém termínu a to za cenu, kterou Vám sdělíme již při sepsání zakázky. Tímto je zaručeno, že žádné další vícepráce bez Vašeho souhlasu nebudou provedeny.

 

Záruka

Záruka na vozy Land Rover poskytuje kompletní balíček výhod, který splňuje vysoké standardy poprodejní péče a podpory. Servis CARTec motor provádí záruční servis výhradně dle pravidel výrobce v délce 36 měsíců bez ohledu na počet ujetých km. Záruka na prorezavění karoserie začíná ve stejný den jako standardní záruka na vůz a trvá 6 let. Veškeré závady vzniklé špatnou montáží či vadou materiálu odstraníme v rámci garance, při splnění podmínky pravidelných předepsaných servisních prohlídek. Garanční opravy se řídí výhradně dle garančního řádu, který vydal výrobce vozidel Land Rover. Veškeré práce na vozech jsou dle pevného popisu od výrobce časově ohraničeny.Land Rover Assistance

Všem majitelům a řidičům vozů Jaguar zakoupených u nás a v naší autorizované dealerské síti poskytujeme bezplatnou pomoc v případě závady, poruchy a selhání vozidla na cestě způsobeném vadou materiálu, technologií výroby či opravy. Tato služba je platná po dobu záruky na vozidlo. Pro tyto účely je pro Vás zřízena telefonní linka Land Rover ASSISTANCE +420 261 000 557. Pro bezplatné uplatnění této asistenční služby je třeba mít s sebou pouze doklady od vozidla.

Při absolvování pravidelných servisních prohlídek v autorizovaném servisu, Vám poskytneme službu Land Rover ASSISTANCE po dobu 15 let stáří vozidla.

 

Standardy servisu

Naší snahou je neustálé zkvalitňování servisních služeb. Vozy předáváme vyluxovány a umyty. Dalším ze standardů je důkladná ochrana interiéru Vašeho vozu před znečištěním během opravy. Používáme originální ochranné prvky pro ochranu sedadel, blatníků a předních částí vozidla (proti poškození laku).

Další poskytované služby
• Zapůjčení náhradního vozidla
• Cesta pro opravené vozidlo
• Pokračování v cestě/návrat
• Uschování poškozeného nebo nepojízdného vozu

KONTAKT NA SERVIS

Lukáš Slavíček

Lukáš Slavíček

Vedoucí servisu
Telefon: +420 737 594 169
E-Mail
FRIŠ Vojtěch

FRIŠ Vojtěch

Přijímací technik
Telefon: +420 736 691 988
E-Mail
Petr Julínek

Petr Julínek

Přijímací technik E-Mail
KLUČKA Martin

KLUČKA Martin

Přijímací technik pojistných událostí
Telefon: +420 735 793 931
E-Mail
DVOŘÁČEK Michal

DVOŘÁČEK Michal

Přijímací technik pojistných událostí
Telefon: +420 732 696 180
E-Mail

SERVISNÍ NABÍDKY

SJEDNÁNÍ TERMÍNU SERVISU

DALŠÍ SERVISNÍ NABÍDKY

Rádi vám poradíme s naší komplexní servisní nabídkou pro značky Range Rover, Defender a Discovery. Očekávejte špičkové služby a jedinečný servisní zážitek.

Range Rover s přívěsem.

SERVIS A ZÁRUKA

Jsme hrdí na naše výrobky s vynikajícím řemeslným zpracováním. A jsme přesvědčeni, že naše výrobky, od nových vozidel až po příslušenství, jsou výjimečně dobré. Proto se naše záruky vztahují téměř na každý detail.

Range Rover na městské ulici.

ASISTENČNÍ SLUŽBA LAND ROVER

Poskytneme vám nepřetržitou asistenční službu a spolehlivě vám pomůžeme i v obtížných situacích.

 

VÍCE INFORMACÍ O ASISTENČNÍ SLUŽBĚ

Range Rover na městské ulici.

LAND ROVER InCONTROL

Land Rover InControl zajišťuje bezproblémové a bezpečné propojení vašeho vozidla s okolním světem. Jeho součástí jsou infotainment a audiosystémy pro ještě větší pohodlí i asistenční systémy, které zvyšují vaši bezpečnost.

 

PŘEJÍT NA InCONTROL

Range Rover s přívěsem.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Může být ještě originálnější, individuálnější a mimořádnější? Objevte naše originální příslušenství a nechte se inspirovat.

 

PŘEJÍT DO KATALOGU PŘÍSLUŠENSTVÍ